O firmě

Interiérové studio Design Lovely One Vám přináší jedinečné spojení moderního designu a funkčnosti, na které je u nás kladen velký důraz. Naše hlavní designérka Drahomíra Kafková působí již 15let malou revoluci na poli inteligentního designu rodinných domů a bytů. Již mnoho klientů se stalo našimi přáteli, právě díky snaze o splynutí jejich požadavků s našimi představami ideálního funkčního interiéru, který bude nadčasový ještě dlouho dobu po ukončení naší spolupráce.

Mimo návrhy a komplexní realizaci staveb a interiérů se zabýváme i maloobchodním a velkoobchodním prodejem vysoce luxusního bytového textilu a designových dekorací. V našem sortimentu naleznete vše, co Váš domov potřebuje, od kvalitních přikrývek a polštářů z prachového peří, napínacích prostěradel s přídavky Aloe Vera a hedvábných proteinů, ručníků s hydratačním účinkem až po skleněné dekorace s jedinečným designem.

Naše společnost se pyšní výhradním zastoupením firmy Kauffmann, která se od roku 1896 specializuje na výrobu velmi kvalitních lůžkovin z prachového peří. Společnost Kauffmann pečlivě dbá na nejvyšší kvalitu veškerých svých výrobků. Produkty Kauffmann jsou vyráběny v nejmodernějším závodě ve střední Evropě a z velmi pečlivě vybíraných materiálů. Nemodernější technologie skloubené s tradiční pečlivou řemeslnou výrobou zaručují nejvyšší komfort pro Váš hluboký a klidný spánek.

Dalšími, velmi jedinečnými produkty našeho sortimentu, jsou vysoce kvalitní napínací prostěradla značky Formesse, pro která máme také výhradní zastoupení. Prostěradla jsou vyráběna z extra dlouhých bavlněných vláken s přídavkem elastanu, Aloe Vera a hedvábných proteinů. Díky této speciální kombinaci materiálů jsou prostěradla značky Formesse velmi pevná a se stoprocentním krytím. Dlouhá bavlněná vlákna společně s jedinečnou technologickou úpravou zabraňují veškerému žmolkovaní materiálu a zaručují barevnou a materiálovou stálost po dlouhou dobu. Jakmile jednou vyzkoušíte spánek na těchto prostěradlech, už nikdy nebudete chtít spát na ničem jiném.
Další značkou v našem sortimentu je japonská značka Orim, nabízející vysoce kvalitní ručníky, osušky, koupelnové předložky a nádherné dárkové sety pro malá miminka. Použitím nejnovějších technologií zpracování je zaručena vysoká savost a hebkost veškerých koupelnových textilií a to v nejnovějších barevných trendech. Společnost Orim přivádí na trh jedinečnou novinku, ručník s obsahem speciální oleje z hlubinných žraloků, přinášející pokožce přirozenou hydrataci.
Náročným klientům můžeme nabídnout i dekorativní polštáře a přehozy z umělé kožešiny nerozeznatelné od pravých, lehké deky z kašmíru nebo skleněné designové dekorace a závěsy a záclony z luxusních materiálů.

Naše společnost poskytuje ucelené řešení Vašeho bydlení od dispozičního návrhu stavby, přes výběr zhotovitele, návrh osvětlení interiéru a exteriéru, návrh koupelen, kuchyní, až po vlastní řešení nábytku od prověřených dodavatelů. V neposlední řadě výběr textilií a dekorací do Vámi vysněného domu, tak aby byl celkový dojem z interiéru dokonalý.

Součástí našeho týmu je i specialista na vizualizace, který Vám veškeré námi navržené úpravy nachystá v profesionálním softwaru ve 2D ale i ve 3D vizualizaci.

Pravidelně se účastníme mezinárodních veletrhů v Miláně, Bologni, Frankfurtu a Paříži, kde si doplňujeme znalosti a rozšiřujeme obzory o nejnovějších designových a technologických trendech.

Interiér Vašeho domova není o designérovi a jeho vizích, ale o Vás, Vašich pocitech a přáních. Dovolte nám tedy, abychom Vám pomohli najít cestu k Vašemu vysněnému bydlení a nezapomeňte: “Design nemusí být vždy drahý“. Základem je správná kombinace barev a materiálů.

Navrhujeme soukromé i komerční prostory včetně hotelů a wellness center. Nabízíme kvalitu, dlouholeté zkušenosti na trhu, profesionalitu a kompletní servis při práci na klíč. Spolupracujeme s kvalitními a profesionálními dodavateli.

Aktuality

Nová kolekce povlečení Fussenegger - podzim/zima 2020

/ ARCHIV AKTUALIT /