delo home

Lauben Stick Vacuum 2in1 Plus 22BL Pet

Akční a ve slevě kousek Lauben Stick Vacuum 2in1 Plus od oblíbené značky se zárukou kvality Lauben naleznete právě zde výhodně. Aktuálně za 3 490 Kč.
EAN: 4260645680340
Lauben Stick Vacuum 2in1 Plus 22BL Pet
Ověřit dostupnost »
Značka: Lauben
3 490
Popis produktu

Uklizený a čistý domov rovná se zdravý domov. S výkonným bezdrátovým vysavačem Lauben Stick Vacuum 2in1 Plus 22BL si rychle a efektivně poradíte při čištění všech druhů povrchů, včetně koberců, podlah, čalounění, i těžko dostupných míst. Díky soustavě tří filtrů včetně HEPA filtru je vysavač velmi vhodný do domácností se zvířaty i pro alergiky. Součástí vysavače jsou dva typy hlavic s motorizovanými kartáči. První z nich je opatřena speciálním kartáčem na čištění koberců a odstraňování zvířecích chlupů. S druhou hlavicí vyčistíte tvrdší povrchy, například dřevěné podlahy. Obě hlavice disponují LED osvětlením, které dopadá na vysávanou plochu a umožní vám lépe detekovat nečistoty. Součástí příslušenství je nástavec na čalounění a drobnější nečistoty a štěrbinový nástavec, se kterým se bez problému dostanete do úzkých prostorů. Do balení jsme přidali i flexibilní hadici pro extra nedostupná místa. Vysavač váží pouze 1,1 kg, ovládá se prostřednictvím jediného tlačítka, snadno se udržuje a při složení zabírá minimum místa. Vysavač je bezdrátový, výdrž baterie na jedno nabití je 20-33 minut, dle zvolené rychlosti. Čištění a údržba nádoby na nečistoty je snadná a hygienická. Po dokončení úklidu stačí nádobu vyprázdnit jediným stiskem tlačítka rovnou do koše a filtr očistit suchým hadříkem.Parametry:

baterie: 2200 mAh
výkon: 140 W
doba používání na jedno nabití: 20 – 33 minut
počet rychlostí: 2
HEPA filtr
omyvatelný filtr
držák na příslušenství
LED osvícení
nástavec na čalounění 2v1
štěrbinový nástavec
motorizovaný kartáč na zvířecí chlupy a koberce s vyšším vlasem
motorizovaný kartáč na tvrdé podlahy
flexibilní hadice
objem nádržky: 500 ml
kapacita nádoby na odpad: 0,5 l typ povrchu: na všechny druhy podlah, na koberce, na tvrdé podlahy, na měkké povrchy, na lino, na dřevěné podlahy, na plovoucí podlahyRozměry:

šířka ruční části 110 mm
výška: 110 cm
výška ve složeném stavu: 82 cm Obsah balení:

Lauben Stick Vacuum 2in1 22BL
nástavec na čalounění 2v1
štěrbinový nástavec
motorizovaný kartáč na zvířecí chlupy a koberce s vyšším vlasem
motorizovaný kartáč na tvrdé podlahy
flexibilní hadice