delo home

Topvet Rozmarýn 100% silice 10 ml

Kvalitní produkt Topvet Rozmarýn 100% silice 10 od spolehlivého výrobce Topvet pořídíte zde nyní v akci. Ve skvělé akci za 209 Kč.
EAN: 8594060112589
Topvet Rozmarýn 100% silice 10 ml
Ověřit dostupnost »
Značka: Topvet
209
Popis produktu

Rozmarýn – 100% siliceDále zlepšuje krevní oběh a snižuje pocit chladu v končetinách. Je velmi vhodný přidávat do koupele k celkové relaxaci. Snižuje bolest při revmatismu a dně. Může napomoci k otěhotnění. Silice jsou silným antioxidantem, proto pravděpodobně působí jako prevence nádorových onemocnění. Rozmarýn má poměrně razantní působení, proto nepoužívat u dětí a v těhotenství. Léčba vůní má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Použití:

zažívací problémy
únava, vyčerpání
pocit chladu v končetinách
revmatismus, dna
pomoc při otěhotnění
prevence nádorových onemocnění Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Rozmarýn má poměrně razantní působení, proto nepoužívat u dětí a v těhotenství.