delo home

Concept RK3340 digitální rychlovarná konvice

Tento žádaný výrobek Concept RK3340 digitální rychlovarná od spolehlivého výrobce Concept jednoduše pořídíte online za výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 1 799 Kč.
EAN: 8595631012369
Concept RK3340 digitální rychlovarná konvice
Ověřit dostupnost »
Značka: Concept
1 799

Digitální rychlovarná konvice Concept RK3340 INTUITIVE vyniká elegantním dvouplášťovým provedením a přehledným displejem. Nabízí objem 1,7 l, možnost regulace teploty a bezpečný cool touch povrch, díky kterému zůstane neustále chladná na dotek.Konvice RK3340 umožňuje regulaci teploty v pěti stupních: 40 °C, 60 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C. Pomocí jednoho tlačítka snadno zvolíte přesně takovou hodnotu, jakou potřebujete. Díky digitálnímu displeji, který je umístěný na plášti konvice, budete mít perfektní přehled o nastaveném programu i aktuální teplotě vody (ukazatel aktuální teploty vody je aktivní i ve standby módu). Je vybavena funkcí KEEP WARM, která opakovaně dohřívá vodu po dobu až 12 h.Konvice je opatřena velkým plnicím otvorem pro pohodlné plnění vodou. Hladké dno se skrytým topným tělesem zamezuje usazování nečistot. Velký vodoznak uvnitř varné nádoby nabízí přehled o množství vody. Praktický je i plně otočný podstavec s prostorem pro uschování přebytečného kabelu, na který můžete konvici postavit z jakéhokoliv úhlu.Parametry:

5 nastavení teploty 40/60/80/90/100 °C
přehledný digitální displej (zobrazení teploty v reálném čase)
aktuální zobrazení teploty je aktivní i ve standby módu „–“
funkce KEEP WARM (po dobu 12 hodin)
dvouplášťové provedení (kombinace nerezu + tvrzeného plastu)
COOL TOUCH povrch
maximální objem 1,7 l (pro přípravu až 7 šálků)
konektor nejvyšší kvality (britská značka STRIX)
přehledný vodoznak uvnitř varné nádoby
tlačítko pro otevření na víku
velký plnicí otvor
skryté topné těleso
otočný 360° středový konektor
minimalistický podstavec
dvojnásobné bezpečnostní jištění (automatické vypnutí při zapnutí přístroje bez vody, automatické vypnutí při dosažení bodu varu)

napětí a frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz
materiál: varná nádoba – nerez/vnější plášť – tvrzený plast