delo home

Lauben Stick Vacuum 2in1 22WB

Neodolatelný produkt Lauben Stick Vacuum 2in1 od oblíbené značky se zárukou kvality Lauben máte možnost dostat tady a teď trvale výhodně. Nyní za akční cenu 2 490 Kč.
EAN: 4260645680357
Lauben Stick Vacuum 2in1 22WB
Ověřit dostupnost »
Značka: Lauben
2 490
Popis produktu

Uklizený a čistý domov rovná se zdravý domov. S výkonným bezdrátovým vysavačem Lauben Stick Vacuum 2in1 22WB si rychle a efektivně poradíte při čištění všech druhů povrchů, včetně koberců, podlah, čalounění, i těžko dostupných míst. Díky soustavě tří filtrů včetně HEPA filtru je vysavač velmi vhodný do domácností se zvířaty i pro alergiky. Univerzální vysávací hlavice s motorizovaným kartáčem je vhodná pro všechny typy podlah, je extra plochá, takže se snadno dostanete i pod nízký nábytek. Vysavač disponuje LED osvětlením, které dopadá na vysávanou plochu a umožní vám lépe detekovat nečistoty. Součástí příslušenství je nástavec na čalounění a drobnější nečistoty a štěrbinový nástavec, se kterým snadno vyčistíte i úzké prostory. Vysavač váží pouze 1,1 kg, ovládá se prostřednictvím jediného tlačítka, snadno se udržuje a při složení zabírá minimum místa. Vysavač je bezdrátový, výdrž baterie na jedno nabití je 20-33 minut, dle zvolené rychlosti.Parametry:

baterie: 2200 mAh
výkon: 140 W
doba používání na jedno nabití: 20 – 33 minut

počet rychlostí: 2
HEPA filtr
omyvatelný filtr
držák na příslušenství
LED osvícení hlavic
nástavec na čalounění 2v1
štěrbinový nástavec
univerzální hadice
objem nádržky: 500 ml
kapacita nádoby na odpad: 0,5 l typ povrchu: na všechny druhy podlah, na koberce, na tvrdé podlahy, na měkké povrchy, na lino, na dřevěné podlahy, na plovoucí podlahyRozměry:

šířka ruční části 110 mm
výška: 110 cm
výška ve složeném stavu: 82 cm Obsah balení:

Lauben Stick Vacuum 2in1 22WB
nástavec na čalounění 2v1
štěrbinový nástavec
hlavice s motorizovaným kartáčem s LED osvětlením