delo home

Sixtol Aroma difuzer Bloom tmavé dřevo 200 ml

Exkluzivní produkt Sixtol Aroma difuzer Bloom od společnosti s výborným jménem Sixtol jednoduše můžete sehnat zrovna v bezva akci. Cena od 399 Kč.
EAN: 8595697700248
Sixtol Aroma difuzer Bloom tmavé dřevo 200 ml
Ověřit dostupnost »
Značka: Sixtol
399
Popis produktu

Designový aroma difuzér Bloom vhodný do každé domácnosti ke zvlhčení vzduchu. Ideální doplněk do vašich domovů, který nádherně provoní své okolí a dokáže zlepšit náladu. Aroma difuzéry jsou vhodné pro aromaterapii, chromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Aroma difuzer také neutralizuje nepříjemné zápachy, např. od cigaretového kouře nebo domácích zvířat.Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Nejnovější model kompaktního difuzéru Bloom nevyžaduje k odpařování vatovou tyčinku. Vlastnosti a specifikace:

přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
tichý provoz
odpařování: 20 – 30 ml/hodina
provozní napětí: 5 V, p říkon: 6 W
automatické vypnutí: po 4 hodinách
AC adaptér: DC 5V USB
materiál: PP (Polypropylen), ABS Obsah balení: 1x difuzér a 1x USB napájecí kabel Upozornění: Jako aroma používejte pouze přírodní esence bez jiných chemických látek. Nenalévejte do přístroje horkou ani minerální vodu.