delo home

Sixtol Aroma difuzér Globe, 150 ml, růžová lesk

Tento akční produkt Sixtol Aroma difuzér Globe, 150 od předního výrobce Sixtol máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za výborné peníze. Výhodně teď u nás za 359 Kč.
EAN: 8595697701016
Sixtol Aroma difuzér Globe
Ověřit dostupnost »
Značka: Sixtol
359

Aroma difuzer Globe – ideální doplněk do vašich domovů, který nádherně provoní své okolí a dokáže vám zlepšit náladu. Aroma difuzery jsou vhodné pro aromaterapii, chromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Aroma difuzer také neutralizuje nepříjemné zápachy, např. od cigaretového kouře nebo domácích zvířat. Tento nejnovější model kompaktního difuzéru nevyžaduje k odpařování vatovou tyčinku.Hlavní výhody:

nádherně provoní své okolí
přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
vhodný pro aromaterapii a chromoterapii
odstraní zápach z cigaret
eliminuje zápach domácích mazlíčků
k provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinkaTechnické parametry:

objem zásobníku: 150 ml
odpařování: 20 – 30 ml/hodina
provozní napětí: 5 V, příkon: 6 W
automatické vypnutí: po odpaření veškeré vody
napájení: USB kabelem DC 5VObsah balení:

1x difuzér
1x USB napájecí kabelUpozornění: jako aroma používejte pouze přírodní esence bez jiných chemických látek. Nenalévejte do přístroje horkou ani minerální vodu. K výrobě páry se nepoužívají vatové tyčinky.