delo home

Remoska P32F/01 4l Prima Glass

Hodně žádaný produkt Remoska P32F/01 4l Prima od našeho výrobce Remoska seženete ještě dnes za super cenu. Aktuálně za super cenu 3 309 Kč.
EAN: 8595006143216
Remoska P32F/01 4l Prima Glass
Ověřit dostupnost »
Značka: Remoska
3 309

Připravená jídla v elektrické pečící míse české značky REMOSKA zůstávají šťavnatá, vláčná dobře propečená a nevysoušejí se dlouhým pečením, jako v klasické troubě, protože víko zůstává uzavřené a přebytečná pára je odváděna dvěma ventily ve víku. Upravované potraviny se tedy nevysušují, zůstávají měkké a zachovávají si svoji vůni. Ztráty biologických parametrů jsou minimální. S povrchovou úpravou Teflon pokrmy nepřipálíte a přitom nemusíte použít tolik tuku. Nemusíte mít strach z obávaného hliníku. Remosku tvoří 3 následující části:

odnímatelné víko s topnou spirálou – spodní část je potažena nepřilnavým povrchem Teflon® Classic a horní část je potažena nerezovým plechem. Víko má skleněné okénko.
mísa vyrobena z z hliníku a potažena materiálem Teflon® Classic
stojan vyroben z tepelně odolného plastu. Slouží ke snadné manipulaci i pro následné servírování pokrmů přímo na stůl. Vlastnosti:

odnímatelný napájecí kabel pro lepší uskladnění  
servírovací stojan – opatřen uchy pro pohodlné servírování přímo na stole
objem 4 litry (ideální pro 4 až 6 členné rodiny)
nepřilnavý povrch Teflon® Classic (nic se nepřipálí, snadná údržba)
doporučená výška pokrmu: 7,5 cm
vyrobeno v České republice
nejnovější řada produktů značky Remoska ®
jednoduché ovládání
o ptimální teplota 160 – 180 °C
nízká spotřeba (jen 580 W)
napětí: 220-240 V ~ 50 Hz Elektrická pečicí mísa Remoska® má v českých kuchyních své místo již od roku 1957. Díky své unikátní konstrukci, jednoduchosti a širokému spektru využití si stále získává oblibu napříč generacemi. Pečení v Remosce je totiž opravdu snadné a zároveň i velmi úsporné.