delo home

Bigjigs Toys Provlékání podle čísel Stavební stroje

Tento kvalitní a levný produkt Bigjigs Toys Provlékání podle čísel od značky s tradicí a dobrou pověstí Designový nábytek jednoduše můžete najít zrovna dnes za rozumné peníze! Na našich stránkách za 313 Kč.
EAN: 691621820490
Bigjigs Toys Provlékání podle čísel Stavební stroje
Ověřit dostupnost »
Značka: 4Home
313

Podpořte zábavným způsobem rozvoj základních početních dovedností a jemné motoriky dětí. Následováním čísel a postupným provlékáním tkaniček mohou odhalovat obrysy rozmanitých obrázků. Součástí soupravy je stojánek, do něhož můžete desku s hotovým výtvorem usadit a vyzdobit jím stolek, či poličku. Vybírejte z několika různých motivů. Vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně získaných materiálů.Hlavní vlastnosti:

3 desky s různými obrázky, 3 různobarevné tkaničky a stojánek
robustní a odolné zpracováníAnglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala pouze výrobou dřevěných puzzle. Majitelé vyráběli vše ručně, s láskou, v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostly, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jihovýchodní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě.