delo home

Oboustranný ledvinový pás z ovčího rouna se vzorem

Hodně prodávaný kus Oboustranný ledvinový pás z ovčího od našeho předního výrobce Designový nábytek jde nakoupit nyní levně. Právě nyní za skvělou cenu 359 Kč.
EAN: 0769503886060
Oboustranný ledvinový pás z ovčího rouna se vzorem
Ověřit dostupnost »
Značka: 4Home
359

Ledvinový pás z ovčí vlny uleví od bolestí zad a pomáhá zmírnit revmatické potíže. Oboustranný ledvinový pás je vyroben ze 100% ovčí vlny, která vytváří blahodárné suché teplo. Díky němu pás uleví od bolestí různého typu – bolestí zad, menstruačních bolestí, pomáhá zmírňovat revmatické potíže. Zabraňuje prochladnutí a pozitivně působí na problémy s močovými cestami a záněty.Ledvinový pás perfektně kopíruje tělo a také zpevní vaše záda. Využijete celoročně, hlavně v období zimy. Ideální do chladného prostředí. Pás se jednoduše zaváže pomocí šňůrek na každé straně. Ovčí vlna je přírodním vláknem s celou řadou jedinečných vlastností a blahodárně působí na pokožku.

Výrobky z ovčí vlny jsou antialergické – vhodné pro alergiky a astmatiky.
Mají výbornou termoregulační a hydroregulační schopnost – vytváří tzv. suché teplo.
V zimě hřeje a v létě chladí.
Díky prohřívací schopnosti ovčí vlna snižuje bolestivost a naopak zvyšuje pohyblivost kloubů, svalů a šlach, díky čemuž ji ocení i revmatici.
Ovčí vlna je perfektně prodyšná a má terapeutický účinek.
Nedráždí pokožku, jemně masíruje nervová zakončení na těle, a proto zlepšuje prokrvení celého těla. Velikost bederní části je 70 cm x 26 cm, celková délka s popruhy 160 cm. Materiál: 100% ovčí vlna